1. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00, 9.30 i od godz. 17.00 oraz w każdy czwartek w PMK od godz. 18.00 do 19.00.
 2. Zapraszamy na Msze św.: w niedziele do kościoła Notre Dame de la Chapelle (Pl. de la Chapelle 1) na godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 17.30, w kościele św. Józefa (Anderlecht) o godz. 15.00. W dni powszednie o godz. 19.00 w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej od poniedziałku do soboty (rue Jourdan, 80).
 3. Spowiedź św. we wszystkie dni powszednie przed Mszą św. (od godz. 18.30).
 4. Biuro czynne jest od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 19.00.
 5. Dzisiaj podczas każdej Mszy św. rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Nauki rekolek­cyjne głosi Dominik Ochlak z Kokotka. Od jutra do środy rekolekcje w kościele Notre Dame de la Chapelle o godz. 19.00. Nauki stanowe (w N.D. de la Chapelle): dla małżonków – w poniedziałek i wtorek po Mszy św. Rekolekcje dla młodzieży od czwartku do soboty w kaplicy o godz. 20.00. Spowiedź rekolekcyjna:  dla dorosłych: od poniedziałku do środy od godz. 18.00 (N.D. de la Chapelle);dla młodzieży: w piątek o 20.00 w kaplicy; dla dzieci: w sobotę 1 kwietnia od godz. 16.00 w kaplicy.
 6. Droga Krzyżo­wa: w kaplicy o godz. 18.00 (dzieci) i 19.00 (dorośli). Po drodze krzyżowej dla dorosłych Msza św. Serdecznie zapraszamy do licz­nego udziału.
 7. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu w kościele Notre Dame de la Chapelle o godz.17.00.
 8. Pierwsza sobota miesiąca – Msza św. o godz. 08.00 w kaplicy, następnie nabożeństwo różańcowe, adoracja i rozmyślanie.
 9. Błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa w sobotę po Mszy św. o godz. 19.00.
 10. Przyszła Niedziela – to Niedziela Męki Pańskiej, czyli Niedziela Palmowa. W Niedzielę Palmową podczas Mszy Świętych odczytywana jest Męka Pańska.  Uroczysta Msza św. z procesją wewnątrz kościoła będzie o godz. 9.30 w N.D. de la Chapelle. Jak co roku będą przygotowane przed Mszami wiązanki „palemek”. Ofiary za nie przeznaczone są na kwiaty przy Grobie Pańskim i w kaplicy.
 11. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Triduum Paschalnym: Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobotę. Wszystkie ceremonie odprawiane są w kościele Notre Dame de la Chapelle. Spowiedź św. w dni Triduum Paschalnego od godz. 18.00 (czwartek i piątek) od godz. 19.00 (w sobotę).
 12. Koperty na Fundusz Miłosierdzia wyłożone są na stolikach.
 13. Kartki wielkanocne – do nabycia po każdej Mszy św. w zakrystii, a w ciągu tygodnia w pomieszczeniu przed biurem parafialnym.
 14. Przypominamy, że od 1 marca rozpoczęły się zapisy do 1 klasy szkoły podstawowej Szkole Polskiej im. Jana Pawła II. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej szkoły pwk.orpeg.ploraz na Facebooku szkoły.

Intencje Bractwa:

Kwiecień O łaskę przebaczenie dla tych którzy nie potrafią przebaczyć i więźniów, aby mieli możliwość powrotu do normalnego życia

Maj W intencjach papieskich, misjonarzy i zachowania wiary w sercach dzieci I młodzieży

Czerwiec W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa za wszelkie zniewagi i umocnienie Kościoła Katolickiego światłem Ducha Św. wobec kryzysu jaki przechodzi