TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU          7 listopada 2021

Kościół Św. Lambertusa

ADRES: Waversebaan 68 3001, Heverlee

 

Msze św.:

Niedziela 13:00

Piątek 19:30 nabożeństwo i 20:00 Msza św.

 

Intencja: w 35 rocznicę ślubu Bożeny i Wiesława Łuczaj z podziękowaniem za otrzymaj łaski z prośbą o dalsze, Boże bł. potrzebne zdrowie oraz opiekę Matki Bożej i Św. Józefa dla jubilatów

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

  1. Dziś pierwsza niedziela listopada. Na zakończenie Mszy św. adoracja NS z rozważaniem.

 

  1. Przez cały listopad można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Trzeba także spełnić zwykłe warunkami otrzymania odpustu, czyli być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu. Odpust można ofiarować wyłącznie za zmarłych.

 

  1. Wypominki za zmarłych przez cały listopad w piątki o 19:30 i od przyszłej niedzieli przed Mszą św. Można jeszcze składać wypominki. Kartki wyłożone są przy wyjściu z kościoła.

 

  1. W czwartek 11 listopada będziemy świętowali Narodowe Święto Niepodległości. O godz. 12:00 zapraszamy na wojenny cmentarz wojskowy w Heverlee gdzie odbędzie się akademia przygotowana przez nauczycieli, rodziców i dzieci oraz modlitwa za polskich żołnierzy. Następnie Msza św. o godz. 13:00 w kościele św. Lambertusa.

 

  1. W piątek wypominki o 19:30. Msza św. o 20:00 i po Mszy spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień w sposób szczególny dzisiejszym jubilatom Państwu Bożenie i Wiesławowi Łuczaj z okazji 35 rocznicy ślubu.