Katecheza przygotowująca do sakramentu I Komunii św. i bierzmowania dla dzieci i młodzieży, którzy nie uczęszczają do szkoły polskiej.

Pierwsza katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się 8 października o godz. 20.00 w kościele Notre Dame de la Chapelle. Na spotkanie to zapraszamy również rodziców kandydatów, którzy nie są pełnoletni.

Dzieci, które nie uczęszczają do szkoły polskiej mogą zapisać się na katechezę przygotowującą do pierwszej Komunii św. poprzez Internet. Również młodzież, która nie uczęszcza do szkoły polskiej zapisuje się na katechezę przez Internet.  W tym roku do I Komunii św. przygotowują się dzieci z rocznika 2013 lub starsze a do bierzmowania młodzież z rocznika 2007 lub starsza.

        Aby zapisać dziecko na katechezę do I Komunii św. prosimy wejść na poniższy link i w kalendarzu wybrać miesiąc październik, wybrać sobotę godz. 9.00, natomiast na katechezę do bierzmowania należy wybrać piątek godz. 20.00. Jest to zapis jednorazowy, na cotygodniową katechezę. LINK DO ZAPISÓW NA KATECHEZĘ: https://polska-misja-katolicka-belgia.reservio.com/