1. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00, 9.30 i od godz. 17.00 oraz w każdy czwartek w PMK od godz. 18.00 do 19.00.
  2. Zapraszamy na Msze św.: do kościoła Notre Dame de la Chapelle w sobotę na godz. 19.00 oraz w niedzielę na godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 17.30 oraz do kaplicy PMK a od poniedziałku do piątku  na godz. 19.00.
  3. Okazja do spowiedzi świętej: od poniedziałku do soboty 30 minut przed Mszą świętą, a w niedzielę w czasie Mszy świętej. Miejsce spowiedzi: na misji w poczekalni przed biurem parafialnym, w kościele Notre Dame de la Chapelle w kaplicy Najświętszego Sakramentu.
  4. Biuro Polskiej Misji Katolickiej w czasie wakacji czynne jest od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 19.00. (tel. 02/538.30.87)
  5. Nabożeństwo do św. Józefa w środę po Mszy świętej wieczornej, do św. ojca Pio w czwartek po Mszy świętej wieczornej oraz nabożeństwo fatimskie w piątek po Mszy świętej wieczornej.
  6. Przypominamy o obowiązku rezerwacji – dotyczy Mszy świętej we wszystkie soboty oraz na wszystkich Mszach świętych w niedzielę.
  7. Są wolne intencje mszalne w miesiącu sierpniu, także w tym tygodniu. Można je zamawiać przez e-mail lub telefonicznie. Intencje są przedstawione na naszej stronie internetowej. Prosimy sprawdzić i w razie pomyłki skontaktować się z nami.
  8. W czasie wakacji nie ma Mszy św. w kościele św. Józefa.
  9. Prosimy na bieżąco śledzić ogłoszenia na naszej stronie internetowej.
  10. Na czas wakacji wszystkim Rodakom i przyjaciołom naszej Wspólnoty życzymy Bożej opieki, zdrowia, bezpiecznych podróży, słońca oraz fizycznego i psychicznego odpoczynku. Jednocześnie serdecznie witamy wszystkich gości w Brukseli i cieszymy się z ich obecności razem z nami na

 

 

Intencje Bractwa:

Sierpień – W intencji ludzi uzależnionych, o wyrwanie z nałogów

Wrzesień – W intencjach papieskich i nawrócenia wrogów Kościoła