Wiemy, że ze względu na podjęte wczoraj wieczorem decyzje w tym m.in. bardzo ograniczoną możliwość opuszczania domów, niektórzy spośród naszych Parafian mogą przeżywać trudne chwile. Dlatego z troski o Was proponujemy Wam dwie formy pomocy:

1. Profesjonalna, darmowa telefoniczna pomoc psychologiczna w j. polskim proponowana przez Fundację Theosis, którą tworzą chrześcijańscy terapeuci.

Do kogo skierowana jest pomoc? Oto, co piszą na swojej stronie:

„W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, chcemy Ci służyć pomocą i wsparciem poprzez rozmowę telefoniczną. Jeśli dopada Cię lęk lub smutek z powodu epidemii, gdy bardzo martwisz się o zdrowie własne i twych najbliższych, gdy nie masz z kim porozmawiać w czasie kwarantanny, gdy czujesz się samotna/samotny…

Nie wahaj się i skorzystaj z darmowej pomocy terapeuty! Oddzwonimy do Ciebie ze wsparciem”.

Więcej informacji na: https://www.theosis.pl/konsultacja/?fbclid=IwAR3IKBVsKwkOWst42whFl4Lwl6UuoDyz2zxrAvuZLmCUCMeEe_DDryj1VZA

2. Pomoc duchowa naszych duszpasterzy.

Jeśli ktoś odczuwa potrzebę rozmowy, duchowej pomocy lub towarzyszenia, będziemy dla Was „pod telefonem” od poniedziałku do soboty w godzinach: 10:00-12:00, 14:00-16:00 i 18:00-20:00. Nasz numer, to: 02 538 30 87.