Notre Dame de la Chapelle – ogłoszenia duszpasterskie

  1. Przypominamy, że ze względu na sytuację sanitarną publiczne nabożeństwa w kościołach w Belgii są zawieszone do 15 stycznia.
  2. Z tego powodu zapraszamy do oglądania transmisji Mszy Świętych z naszej kaplicy na youtubowym kanale naszej wspólnoty: https://www.youtube.com/channel/UCpLyRIKiwX3YyEumKf55_xw

Od poniedziałku do soboty na godz. 19.00, a w niedzielę na godz. 10.00.

  1. Kościół Notre Dame de la Chapelle jest otwarty dla indywidualnej modlitwy w każdą niedzielę od godz. 11.00 do 16.00. Istnieje wtedy możliwość spowiedzi. Od dziś w kościele siostry tradycyjnie rozprowadzają opłatki wigilijne.
  2. Czuwajcie więc… i bądźcie gotowi” (Mt 24,40). Rozpoczynamy w imię Boże czas Adwentu. Mamy czuwać i być gotowi na powtórne przyjście Jezusa.
  3. W tym tygodniu zapraszamy we wtorek na nabożeństwo ku czci św. Antoniego, w czwartek nabożeństwo do św. Eugeniusza de Mazenoda z okazji 25 rocznicy kanonizacji a w piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W sobotę po Mszy św. wieczór uwielbienia on-line.
  5. Spowiedź i komunia pierwszopiątkowa dla osób odprawiających nabożeństwo 9 pierwszych piątków miesiąca są zawieszone aż do momentu, gdy tylko znów będzie możliwe publiczne odprawianie Eucharystii.
  6. Informujemy, że pomimo braku Mszy istnieje możliwość skorzystania ze spowiedzi św. W tym celu należy wcześniej zadzwonić i umówić się z duszpasterzami na konkretny termin.
  7. Biuro parafialne pozostaje nieczynne. We wszelkich sprawach prosimy dzwonić na nasz numer (02 538 30 87) od wtorku do soboty w godzinach 10-12 oraz 14-16. Poza tymi godzinami lub gdybyśmy nie odbierali, prosimy nagrać się na automatyczną sekretarkę – na pewno odzwonimy!
  8. Prosimy na bieżąco śledzić ogłoszenia na naszej stronie internetowej.