1. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00, 9.30 i od godz. 17.00 oraz w każdy czwartek w PMK od godz. 18.00 do 19.00.
  2. Zapraszamy na Msze św.: w niedziele do kościoła Notre Dame de la Chapelle (Pl. de la Chapelle 1) na godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 17.30. a w dni powszednie do kaplicy PMK (rue Jourdan,80) na godz. 19.00.
  3. W czasie wakacji nie ma Mszy św. w kościele św. Józefa.
  4. Na czas wakacji wszystkim Rodakom i przyjaciołom naszej Wspólnoty życzymy Bożej opieki, zdrowia, bezpiecznych podróży, słońca oraz fizycznego i psychicznego odpoczynku. Jednocześnie serdecznie witamy wszystkich gości w stolicy Zjednoczonej Europy i cieszymy się z ich obecności razem z nami na
  5. Biuro Polskiej Misji Katolickiej w czasie wakacji czynne jest od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 19.00. (tel. 02/538.30.87)
  6. Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – w środę o godz. 19.00.
  7. Koordynator duszpasterstwa polskiego w Belgii zaprasza Polonię belgijską na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w niedzielę 1 sierpnia. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Bp Henryk Ciereszko z Białegostoku. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie tych którzy mieszkają na Podlasiu. Dojazd we własnych zakresie. Szczegóły znajdują się na plakatach.
  8. Są wolne intencje mszalne w miesiącu lipcu. Można je zamawiać przez e-mail lub telefonicznie. Intencje są przedstawione na naszej stronie internetowej. Prosimy sprawdzić i w razie pomyłki skontaktować się z nami.
  9. Prosimy na bieżąco śledzić ogłoszenia na naszej stronie internetowej.

 

 

Intencje Bractwa:

Lipiec – W intencji młodzieży, o łaskę rozeznania w wyborze dalszej drogi życia

Sierpień – W intencji ludzi uzależnionych, o wyrwanie z nałogów

Wrzesień – W intencjach papieskich i nawrócenia wrogów Kościoła