1. 27 czerwca 2021 r.
 2. Zgodnie z postanowieniem rządu od dzisiaj 27 czerwca w liturgii może uczestniczyć 200 osób. Zapisy na Msze w lipcu rozpoczęły się wczoraj o godz. 20.30 na stronie: https://polska-misja-katolicka-belgia.reservio.com/
 3. Msze św. niedzielne o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 17.30. W tygodniu o godz. 19.00.
 4. O przyszłej niedzieli Adoracja Najświętszego Sakramentu – w kościele w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00, 9.30 i od godz. 17.00.
 5. Radosny dzień Pierwszej Komunii Św. przeżywają dzieci z naszej wspólnoty. Gorąco dziękujemy Siostrom Misjonarkom oraz o. Adamowi za całoroczne przygotowanie dzieci do I Komunii Św. Rodzicom mówimy Bóg zapłać za zatroskanie i odpowiedzialność religijną, a wszystkim obecnym na uroczystości za modlitwę i Komunię Św. przyjętą w intencji dzieci pierwszokomunijnych.
 6. Dzieci, które dzisiaj przystąpiły do I. Komunii Św. przychodzą codziennie przez cały najbliższy Biały Tydzień na Mszę św. do kościoła Notre Dame de la Chapelle o godz. 19.00 w białych strojach.
 7. Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów. Wszystkim Rodakom i przyjaciołom naszej Wspólnoty życzymy Bożej opieki, zdrowia, bezpiecznych podróży, słońca oraz fizycznego i psychicznego odpoczynku. Jednocześnie serdecznie witamy wszystkich gości w stolicy Zjednoczonej Europy i cieszymy się z ich obecności razem z nami na Eucharystii.
 8. Nabożeństwa czerwcowe do środy.
 9. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa – w piątek po Mszy św. Msza św. o godz. 19.00 w Notre Dame de la Chapelle. Spowiedź od godz. 18.00.
 10. Koordynator duszpasterstwa polskiego w Belgii zaprasza Polonię belgijską na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w niedzielę 1 sierpnia. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Bp Henryk Ciereszko z Białegostoku. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie tych którzy mieszkają na Podlasiu. Dojazd we własnych zakresie. Szczegóły znajdują się na plakatach.
 11. Młodzież od 16 r.ż. zapraszamy na Festiwal Życia do Kokotka, który w tym roku odbędzie się w dniach 23-29 sierpnia. Więcej informacji i zapisy (do końca czerwca) u o. Patryka.
 12. Są wolne intencje mszalne. Można je zamawiać przez e-mail lub telefonicznie. Intencje są przedstawione na naszej stronie internetowej. Prosimy sprawdzić i w razie pomyłki skontaktować się z nami.
 13. Biuro parafialne: we wszelkich sprawach prosimy dzwonić na nasz numer (02 538 30 87) od poniedziałku do soboty w godzinach 10-12 oraz 14-16. Poza tymi godzinami lub gdybyśmy nie odbierali, prosimy nagrać się na automatyczną sekretarkę – na pewno oddzwonimy!
 14. Prosimy na bieżąco śledzić ogłoszenia na naszej stronie internetowej.