UWAGA !!!!

Msze św. odprawiane są tylko w kościele Niepokalanego Serca NMP w Terbank (Onbevlekt Hart van Mariakerk) ADRES :

Tervuursesteenweg 92, 3001 Leuven

Piątek 20:00

Sobota 20:00

Niedziela 13:00 i 14:00

Natomiast Msze św. niedzielne o godz. 18:00 odbywają się w kościele w miejscowości Tourinnes la Grosse: Place St.Martin 1, 1320 Tourinnes la Grosse

 

 

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY                                               25 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. Przed błogosławieństwem i w ciągu całego tygodnia zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji.
  1. W dalszym ciągu obowiązkowe zapisy na Mszę św.za pośrednictwem naszej strony internetowej: https://polska-misja-katolicka-belgia.reservio.com
  2. Remont kościoła Św. Lambertus niestety się wydłuża i potrwa jeszcze kilka miesięcy. Do tego czasu dodatkowe Msze św.  w nowym kościele w Terbank:w piątek o godz. 20:00 w sobotę Msza niedzielna o 20:00  i w niedzielę dwie Msze św.  o godz. 13:00 i 14:00.
  3. Dodatkowa Msza niedzielna do końca kwietnia o godz. 18:00 jest sprawowana w j.polskim w miejscowości Tourinnes la Grosse, gdzie proboszczem jest znany nam Ks. Krzysztof Rajewicz. Obowiązkowa rejestracja poprzez stronę internetową. Adres kościołą: Place St.Martin 1, 1320 Tourinnes la Grosse.
  4. Ze względy na reżim sanitarny kur przedmałżeński odbywa się w formie online. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Poradnia rodzinna odbędzie się w czerwcu. Zapisy obowiązkowe po parafialnym numerem telefonu.
  5. Są wolne intencje w tygodniu i w niedziele. Intencje można zamawiać telefonicznie. Osoby zamawiające intencje nie muszą się zapisywać na Msze.
  6. Przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania przesuwamy na maj. Na razie nie możemy organizować spotkań parafialnych ze względu na trwające restrykcje sanitarne. Bierzmowanie i I Komunii odbędą się dopiero po wakacjach letnich.
  7. Proszę na bieżąco czytać ogłoszenia i informacje na stronie parafialnej: bruksela.oblaci.pl
  8. Biuro parafialne po wcześniejszym telefonicznym umówieniu tel: +32 471 31 20 38

O.Damian Kopytto – duszpasterz