1. W dalszym ciągu obowiązują zapisy na Mszę św. poprzez stronę internetową: https://polska-misja-katolicka-belgia.reservio.com Prosimy, aby zapisać się tylko na 1 Mszę niedzielną w ciągu miesiąca tak, aby dać innym możliwość uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej.
  2. Transmisje Mszy Świętychw j.polskim z Brukseli z kościoła Notre Dame de la Chapelle na youtubowym kanale naszej wspólnoty: https://www.youtube.com/channel/UCpLyRIKiwX3YyEumKf55_xw w niedzielę o godz. 10.00, a w pozostałe dni o godz. 19.00.
  3. Proszę również na bieżąco śledzić ogłoszenia na naszej stronie.
  4. W tym tygodniu Msze św. od wtorku do soboty o 18:00 i 19:00. Spowiedź o 18:30.
  5. W każdą niedziele kościół jest otwarty na modlitwę indywidualna do godz. 11:45. Co 15 minut udzielana jest Komunia Św. 
  6. W naszym trwa kapitalny remont wszystkich witraży. Prace potrwają do końca sierpnia.
  7. Ze względy na reżim sanitarny kur przedmałżeński odbywa się w formie online. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Poradnia rodzinna odbędzie się w czerwcu. Zapisy obowiązkowe po parafialnym numerem telefonu.
  8. Są wolne intencje w tym tygodniu. Intencje można zamawiać telefonicznie. Osoby, które zamówiły intencje nie muszą rezerwować miejsc na Msze.
  9. Bóg zapłać wszystkim, którzy w wielkim poście składali ofiary na Fundusz Miłosierdzia. 
  10. Biuro parafialne tylko w ciągu tygodnia po Mszy wieczornej lub po wcześniejszym telefonicznym umówieniu tel: +32 471 31 20 38. W niedzielę biuro jest nieczynne.