1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00, 9.30 i od godz. 17.00 oraz w każdy czwartek od godz. 18.00-19.00.
2. Droga Krzyżo¬wa: w kaplicy o godz. 18.00 (dzieci) i 19.00 (dorośli). Po drodze krzyżowej dla dorosłych Msza św. Serdecznie zapraszamy do licz¬nego udziału.
3. Gorzkie Żale śpiewamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu w kościele Notre Dame de la Chapelle przed Mszą św. o godz. 09.30 i 17.30.
4. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej wieczór uwielbienia w kościele Notre Dame de la Chapelle.
5. W naszej wspólnocie parafialnej będziemy gościć księdza Jacka Hermę, moderata z Międzynarodowego Centrum Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie z Carlsberga. Zapraszamy wszystkich na spotkanie w najbliższy poniedziałek po wieczornej Mszy świętej o godzinie 19.00 w sali parafialnej.
6. Nabożeństwo do św. Józefa – w środę po Mszy św.
7. Nabożeństwo do św. o. Pio – w czwartek po Mszy św.
8. Wszystkich młodych zapraszamy na spotkania NINIWY: młodzież (14-18 lat) w piątki o godz. 19.30. do sali św. Eugeniusza, młodych dorosłych (19-35 lat) w niedzielę o godz. 18.15 (po Mszy św.) do zakrystii kościoła ND de la Chapelle.
9. Koperty na Fundusz Miłosierdzia wyłożone są na stolikach.
10. Zapraszamy na międzynarodową Mszę świętą odpustową do kościoła pw. św. Józefa na Anderlechcie w czwartek 19 marca na godzinę 19.00. Po Mszy świętej wspólnie spotkanie przy cieście i herbacie w sali parafialnej niedaleko kościoła.
11. Uwaga młodzież! Ruszyły zapisy na Festiwal Życia w Kokotku. W tym roku odbędzie się on w dniach 6-12 lipca. Festiwal, to tydzień ze wspaniałymi młodymi ludźmi z całej Polski, ciekawe spotkania, koncerty, warsztaty (sportowe, taneczne, psychologiczne, biblijne, modlitewne…), codzienna Eucharystia i wiele, wiele więcej!!! Zapisy u o. Patryka. Więcej informacji na stronie bruksela.oblaci.pl.
12. Zajęcia w SPK im. Jana Pawła II – według planu.
13. Spotkania Grup: Grupa Biblijna (poniedziałek); Genesis DDA (wtorek); AA „Quo Vadis (wtorki i czwartki); Grupa rodzinna Al-Anon (czwartki).