Kurs przedmałżeński ” Radość i Nadzieja”

Spotkania odbywają się wg programu dla narzeczonych „Radość i Nadzieja”, który powstał w 2010 r. w Fundacji Pomoc Rodzinie przy wydziale studiów nad rodziną przy UKSW.

 

Kurs jest prowadzony w małych grupach . W ramach sesji narzeczeni uczestniczą w wykładach, warsztatach i dialogu narzeczeńskim. Przewidziany jest również czas na modlitwę.
Kur prowadzą małżonkowie Aneta i Arkadiusz Siemionkowie oraz Ks.Damian Kopytto.
Do ukończenia kursu niezbędna jest 100%  obecność obojga narzeczonych oraz realizacja 5 zadań e-learningowych.  Zapisy na kurs pod numerem tel 0485534555 (Aneta Siemionek)
UWAGA !!! Pierwsze spotkanie organizacyjne dla narzeczonych odbędzie się w niedzielę 5 lutego po Mszy św. o godz. 11:00  w kościele Św. Elżbiety
W ramach przygotowania do małżeństwa narzeczeni muszą wziąć  także udział w 2 spotkaniach w Poradni Rodzinnej (obowiązkowe) w zajęciach z zakresu naturalnego planowania rodziny. Spotkania odbywają się w ramach kursu przedmałżeńskiego. Jednak należy zapisać na nie dodatkowo pod numerem telefonu: 0476238174 (Iwona Jabłońska). Termin spotkań zostanie podany po zebraniu odpowiedniej ilości par narzeczonych.

 

Spotkania odbywają się przy kościele Św. Elżbiety. Rue Portaels 24, 1030 Schaerbeek.