DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                          25 września 2022

 

Kościół Św. Lambertusa

ADRES: Waversebaan 68 3001, Heverlee

 

Msze św.:

Niedziela 13:00

Piątek 19:30 nabożeństwo i 20:00 Msza św.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – LEUVEN

 

  1. Dziś dwudziesta szósta niedziela w ciągu roku liturgicznego. Po raz kolejny (108) obchodzony jest dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Modlitwą wspieramy wszystkich, którzy z powodu wojny, prześladowań i innych trudności musieli opuścić rodzinny kraj, aby doświadczali życzliwości i odpowiedniej pomocy w nowych środowiskach.
  2. Poradnia rodzinna dla narzeczonych odbędzie się w sobotę 8 października o godz. 9:00 w Brukseli. Zapisy pod nr tel który znajduje się na stronie internetowej w aktualnościach.
  3. Bilety na autokarową pielgrzymkę do Banneux można nabywać po Mszy św. na plebanii na sali parafialnej. Cena 19 euro. W tym roku pielgrzymka przypada w niedzielę 2 października. Mszy św. o godz. 12:00 przewodniczyć będzie Ks. Biskup Piotr Sawczuk z Drohiczyna. Zapraszamy wszystkich do wspólnego pielgrzymowania. W programie pielgrzymki tradycyjnie uroczyste nabożeństwo różańcowe, a także koncert zespołu „Siloe” z Gorzowa Wielkopolskiego.
  4. W sobotę, 1 października, przypada również początek roku akademickiego. Wszystkim studentom życzymy gorliwości w zdobywaniu wiedzy.
  5. Najbliższa niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. Różaniec przed Mszą św. o godz. 12:40. Przypada także polonijna pielgrzymka do Banneux. Odjazd Autokaru z parkinkgu BODAR o godz. 9:00.