4 lipca 2021 r.

 1. W naszej wspólnocie witamy o. Piotra Deptę OMI, który przez najbliższy rok będzie posługiwał w naszej parafii, by potem udać się do pracy duszpasterskiej w Niemczech. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa i polecamy Waszej modlitwie!
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu – w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00, 9.30 i od godz. 17.00 oraz w każdy czwartek w PMK od godz. 18.00 do 19.00.
 3. Zapraszamy na Msze św.: w niedziele do kościoła Notre Dame de la Chapelle (Pl. de la Chapelle 1) na godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 17.30, a w dni powszednie do kaplicy (Rue Jourdan 80) na godz. 19.00.
 4. W czasie wakacji nie ma Mszy św. w kościele św. Józefa.
 5. Na czas wakacji wszystkim Rodakom i przyjaciołom naszej Wspólnoty życzymy Bożej opieki, zdrowia, bezpiecznych podróży, słońca oraz fizycznego i psychicznego odpoczynku. Jednocześnie serdecznie witamy wszystkich gości w stolicy Zjednoczonej Europy i cieszymy się z ich obecności razem z nami na
 6. Biuro Parafialne na Rue Jourdan 80 w czasie wakacji czynne jest od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 19.00. W ciągu dnia prosimy nagrywać się na sekretarkę pod numerem tel. 02 538 30 87.
 7. Nabożeństwo do św. Antoniego – we wtorek po Mszy św.
 8. Nabożeństwo do św. Jana Pawła II – w czwartek po Mszy św.
 9. Koordynator duszpasterstwa polskiego w Belgii zaprasza Polonię belgijską na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej w niedzielę 1 sierpnia. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 13:30, której przewodniczyć będzie ks. bp Henryk Ciereszko z Białegostoku. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie tych którzy mieszkają na Podlasiu. Dojazd we własnych zakresie. Szczegóły znajdują się na plakatach.
 10. Są wolne intencje mszalne w miesiącu lipcu. Można je zamawiać przez e-mail lub telefonicznie. Intencje są przedstawione na naszej stronie internetowej. Prosimy sprawdzić i w razie pomyłki skontaktować się z nami.
 11. Prosimy na bieżąco śledzić ogłoszenia na naszej stronie internetowej.

Intencje Bractwa:

Lipiec – W intencji młodzieży, o łaskę rozeznania w wyborze dalszej drogi życia.
Sierpień – W intencji ludzi uzależnionych, o wyrwanie z nałogów.
Wrzesień – W intencjach papieskich i nawrócenia wrogów Kościoła.

Zapowiedzi:

 • Paweł Ciszkowski, kawaler i Klaudia Kulesza, panna
 • Tomasz Stachurski, kawaler i Magda Raźniak, panna,
 • Mariusz Daniszewski, kawaler i Paulina Skorowska, panna,
 • Thierry Van Camp, kawaler i Anna Grządziel, panna,
 • Krzysztof Bondaruk, kawaler i Kamila Bondaruk, panna,
 • Alexander Wiesner, kawaler i Anna Wasilewska, panna.