Nasi drodzy Parafianie!

Jutro już trzecia niedziela Wielkiego Postu – Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Liczyliśmy na to, że jeszcze w poście zmienią się obowiązujące w miejscach kultu w Belgii przepisy i będziemy mogli spotkać się na rekolekcjach i spowiedzi wielkopostnej. Niestety stało się inaczej – podczas wczorajszego spotkania rządu podjęto decyzję o podtrzymaniu obowiązującego dotychczas protokołu sanitarnego w miejscach kultu (max. 15 osób).

Chcąc jednak dać Wam możliwość jak najlepszego przygotowania się do zbliżających się Świąt Wielkanocnych w tym tygodniu rozpoczynamy spowiedź wielkopostną. Spowiadać będziemy od wtorku do czwartku w kościele Notre-Dame de la Chapelle po Mszy wieczornej (ok godz. 19.35). Ze względu na ograniczenia liczbowe prosimy o zapisywanie się na spowiedź na stronie: https://polska-misja-katolicka-belgia.reservio.com/.

Siostro, Bracie, nie czekaj do Wielkiego Tygodnia – jak najszybciej skorzystaj z tego pięknego sakramentu, w którym nasz kochający Ojciec w Niebie bierze nas w swoje ramiona, przebacza nam grzechy i daje siły do pięknego życia!

Wasi duszpasterze,

oo. Władysław, Adam i Patryk
Oblaci Maryi Niepokalanej

P.S. Spowiedź dla osób zapisanych na Msze Święte pół godziny przed Eucharystią, bez dodatkowych zapisów!